O firmie

TERMOSTATY TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

MERA Sp. z o.o. posiada ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji termostatów. Pod obecną nazwą występujemy od 1996r. Wcześniej znani byliśmy na rynku jako „MERA-PNEFAL” Zakład Elementów Automatyki Przemysłowej w Białymstoku. Tradycje w produkcji termostatów sięgają samochodów marki Syrena, Fiat 126, Polonez, Żuk, Nysa, Autosan, Jelcz. Produkujemy termostaty z czujnikiem woskowym oraz jako jedyni w Polsce i nieliczni na świecie termostaty cieczowo-mieszkowe z temperaturą otwarcia od 20 do 90°C.

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów termostatów samochodowych. W ofercie posiadamy najszerszą gamę termostatów do samochodów osobowych, ciężarowych i ciągników produkcji krajowej i zagranicznej. Zaufali nam odbiorcy krajowi oraz z Austrii, Azerbejdżanu, Białorusi, Czech, Gruzji, Holandii, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, Serbii, Słowacji, Rosji, Ukrainy i Węgier. Posiadamy własny dział badawczo-rozwojowy i narzędziownię. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zaprojektować i wykonać termostaty także do innych urządzeń według indywidualnych potrzeb klienta.

Oprócz termostatów samochodowych produkujemy także termostaty do automatycznej regulacji ciągu w piecach centralnego ogrzewania oraz zaciski do szalunków budowlanych wraz z kluczami naciągowymi.

Świadczymy usługi w zakresie obróbki metali skrawaniem i plastycznej na zimno.

  • konkurencyjne ceny,
  • dogodne terminy płatności.
  • dostawa na terenie kraju w ciągu 24 godz.

Zapraszamy do współpracy hurtownie, stacje serwisowe i sklepy.